Комплект 30 шт іграшкові машинки з інерційним механізмом в боксі-контейнері з ручкою Cool Car Set
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Комплект іграшкових машинок Cool Car Set на 30 моделей - чудовий подарунок для дитини, який не залишить байдужим. Зі зручним контейнером-кейсом з ручкою не загубиться жодна моделька. Машинки мають інерційний механізм (потягніть назад і машинка поїде). Корпус машинок зносостійкий за рахунок легкості і надійності пластикового корпусу - машинки не ламаються при падінні. Усі машинки мають різний зовнішній вигляд.
Характеристики:
- Ширина контейнера: 19 см.
- Довжина контейнера: 14 см.
- Висота контейнера: 11 см.
- Довжина моделі: 68 мм.
- Ширина моделі: 30 мм.
- Висота моделі: 24 мм.
- Дизайн усіх моделей різний.
- Машинки зроблені з легкого та міцного пластику. Не ламаються при падінні.
- Дизайн машинок не повторюється.
- Зручний контейнер із ручкою для зберігання та перенесення.
- Набір допомагає дитині зрозуміти різновиди автомобілів.
- Інерційний механізм у моделей. Потягніть модель назад, щоб вона поїхала.
- У контейнері не загубиться жодна моделька.
- Чудовий подарунок для дитини.
- Щоб відкрити кришку контейнера, натисніть на кришку з обох боків.
Комплектація:
- Контейнер-кейс із ручкою.
- Модельки із інерційним механізмом - 30 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 298 ₴
- Спосіб упаковки: Кейс із ручкою










