Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Наш відеоогляд:
Презентація від виробника:
Машинка на радіокеруванні Racing надасть величезне задоволення від гри дитині і навіть дорослому. Особливістю даної моделі є вбудований парогенератор в задній частині машинки (він імітує вихлопні гази, як у справжнього спортивного автомобіля). Також машинка має музичний супровід та імітацію звуків реального двигуна (звук можна вимкнути). Машинка світитися, може рухатися боком. Також має можливість обертатися на місці. Модель виконана в стилі Formula-1.
Характеристики:
- Довжина машинки: 30 см.
- Ширина машинки: 14 см.
- Висота машинки: 8,5 см.
- Діаметр коліс: 54 мм.
- Вага машинки: 350 г
- Пускає водяну пару (потрібно залити воду в бак за допомогою пляшечки-піпетки).
- Час роботи від акумулятора: ~25 хвилин (залежить від стилю їзди).
- Час повного заряджання акумулятора: від 2.5 до 3 годин.
- На колесах розміщені ролики. Завдяки цьому машинка може їхати вперед, назад, боком ліворуч, боком праворуч і навіть обертатися на місці.
- Музичний супровід. Його можна увімкнути/вимкнути.
- Є режим демонстрації.
- Керування за допомогою пульта дистанційного керування.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). Частота пульта 2.4 GHz.
- У машинці вбудований акумулятор 800mAh, 3.7V, тип 14500, Li-ion.
- У комплекті є зарядний шнур USB для акумулятора довжиною 25 см.
- Пульт керування працює на відстані до 30 метрів.
- 4 двигуни (по одному двигуну на кожне колесо, повний привід).
- Матеріал виготовлення машинки: ABS-пластик.
Комплектація:
- Машинка із вбудованим акумулятором.
- Пульт управління, працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки).
- Пляшка-піпетка для затоки води в бак.
- Зарядний шнур USB для акумулятора машинки довжиною 25 см.
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція.





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 350 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 649 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка із вбудованим акумулятором. 2. Пульт управління, працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). 3. Пляшечка-піпетка для затоки води в бак. 4. Зарядний USB-шнур для акумулятора машинки довжиною 25 см. 5.Викрутка для відкручування/закручування болтів. 6. Інструкція.












