Робот Автобот Багатофункціональний. Стріляє водяними кульками. Пускає водяну пару. Їздить, світиться, з музикою
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Наш відеоогляд:
Плезентація від виробника:





Багатофункціональний Робот Автобот – інтерактивна іграшка на радіокеруванні для дітей. Особливістю робота є можливість стріляти водяними кулями з правої гармати та можливість випускати водяну пару з лівої гармати. У робота є колеса з роликами, завдяки чому робот може їздити не тільки в будь-який бік, але ще й обертатися на місці і їхати боком. Є бойовий режим. Лампочки на грудях робота показують кількість життів, що залишилися. Ви можете грати з іншими роботами з друзями. У разі потрапляння кулею у передню частину робота, знімається 1 життя.
Як зробити водяні кулі:
- Розкрити пакет із кульками.
- Насипати кульки в будь-яку ємність.
- Залити водою та чекати ~3 години.
- Злити воду.
- Водяні кулі готові.
Характеристики:
- Висота робота: 24 см.
- Товщина робота: 21 см.
- Ширина робота: 16 см.
- Діаметр коліс: 54 мм.
- Стріляє водяними кулями. Можна грати із друзями з бойовим режимом. Лампочки на грудях робота показують кількість життів, що залишилися. У разі потрапляння кулею у передню частину робота, знімається 1 життя.
- Пускає водяну пару (потрібно залити воду в бак за допомогою пляшечки-піпетки).
- Час роботи від акумулятора: ~25 хвилин (залежить від стилю гри).
- Час повного заряджання акумулятора: від 2.5 до 3 годин.
- На колесах розміщені ролики. Завдяки цьому робот може рухатися вперед, назад, боком ліворуч, боком праворуч і навіть обертатися на місці.
- Музичний супровід. Його можна увімкнути/вимкнути.
- Знизу робот світить різними кольорами.
- Є режим демонстрації.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником). Частота пульта 2.4 GHz.
- Пульт керування працює на відстані до 30 метрів.
- У роботі вбудований акумулятор 1200 mAh, 3.7V, тип 18650, Li-ion.
- У комплекті є зарядний шнур USB для акумулятора довжиною 40 см.
- 4 двигуни (по одному двигуну на кожне колесо, повний привід).
- Вага робота: 670 г.
- Матеріал виготовлення робота: ABS-пластик.
Комплектація:
- Робот-автобот із акумулятором.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником).
- Пакет з водяними кулями.
- Пляшечка-піпетка для затоки води в бак.
- Зарядний USB шнур для акумулятора робота довжиною 40 см.
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція англійською.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 24 см |
| Вага | 670 г |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 699 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Робот-автобот із акумулятором. 2. Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником). 3. Пакет з водяними кулями. 4. Пляшечка-піпетка для затоки води в бак. 5. Зарядний USB шнур для акумулятора робота довжиною 40 см. 6. Викрутка для відкручування/закручування болтів. 7. Інструкція англійською.












