Ігрова приставка X2 Pro HDMI 40000 ігр. Ретро консоль. 2 геймпада. PSP, PlayStation, NES. Пам'ять 64 гб.
Ігрова приставка X2 Pro подарує вам величезне задоволення від багатьох ігор, в які ви грали в дитинстві. Ігри PSP, Sega Naomi, Nintendo DS, PlayStation, Sega Mega Drive, NES тепер в одному пристрої. Всього на карті пам'яті об'ємом 64 гб є більше 40000 встановлених ігор. У комплекті 2 бездротові геймпади. Працюють на відстані до 10 метрів. Можна грати з другом, із дітьми. Ця ігрова консоль подарує вам цікаве проведення вечорів. Геймпади універсальні, можуть працювати не тільки з приставкою, але ще й з ПК. Грайте з друзями на ПК, використовуючи геймпади від цієї приставки.
Застереження: не змінюйте системні налаштування приставки. Це може порушити роботу. Приставка вже оптимально налаштована для гри. Ми не несемо відповідальності у разі проблем із роботою приставки через зміну системних налаштувань.
Характеристики
- Є 40000+ ігор. Ви знайдете всі ігри, які грали раніше. Наприклад, Mario, Mario Brothers, Alien 3, Contra, Танчики, Captain America, Tekken 3, Tekken 2, Double Dragon, Prince of Persia та багато інших.
- Приклад ігор з PSP: FIFA 12, MotoGP, Tekken - Dark Ressurection, Ice Road Truckers і багато інших.
- Можливість робити збереження (SAVE/LOAD) в іграх. Тепер Ви зможете пройти ігри до кінця, які не могли пройти у дитинстві.
- Приставка підтримує ігри різних платформ (PSP, NES, Sega Naomi, Nintendo DS, Nintendo 64, PlayStation, Arcade Classic, Super Nintendo, GameBoy, Sega Mega Drive, Nintendo ES, GameBoy Color, NeoGeo Pocket та інші).
- У комплекті 2 бездротові геймпади. Працюють на відстані до 10 метрів. Можна грати з другом. Кожен із геймпадів працює від двох батарейок типу ААА. Виробник не постачає батарейки в комплекті.
- Операційна система: Emuelec 4.3.
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс англійською мовою.
- Процесор: Quad Core 905.
- Оперативна пам'ять: 1 гб.
- Підключення до телевізора/монітора через HDMI (але Ви можете використовувати перехідники. Перехідника в комплекті немає).
- Карта пам'яті microSD на 64 гб (на ній зберігаються всі ігри). Приставка має слот microSD.
- Щоб вийти з гри в меню, потрібно одночасно натиснути кнопки "Select" та "Start" на геймпаді.
Як підключити консоль до телевізора/монітора
- Вставте USB-шнур живлення в консоль. Інший кінець шнура підключіть до джерела живлення.
- Вставте Bluetooth-приймач для геймпадів у консоль.
- Підключіть консоль до телевізора/монітора через HDMI безпосередньо або через шнур, що є в комплекті. Шнур використовувати необов'язково. Він служить для зручності, якщо ваш телевізор знаходиться близько до стіни і немає місця, щоб безпосередньо вставити консоль.
- Почне світитись синій індикатор на приставці.
- Оберіть джерело зображення на телевізорі/моніторі.
- Щоб увімкнути геймпади, потрібно затиснути кнопку Home на кожному з них.
Комплектація
- Приставка.
- Два бездротові Bluetooth-геймпади. Живлення від двох батарейок типу ААА. Виробник не постачає батарейки в комплекті.
- Приймач Bluetooth для геймпадів, який вставляється в консоль.
- Шнур живлення USB для консолі довжиною 1 метр.
- Шнур HDMI довжиною 15 см для зручності (приставка може працювати без нього).
- Інструкція англійською мовою.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Лінійки | PlayStation |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Інтерфейси | HDMI, USB |
| В комплект входить | Інструкція, HDMI-кабель, USB-кабель, Джойстики, Карта пам'яті, Ігрова приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Англійська |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 103 мм |
| Вага | 100 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
- Ціна: 1 098 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Приставка-стік. 2. Бездротові геймпади - 2 шт. 3. Карта пам’яті з іграми на 64 гб. 4. Приймач для геймпадів. 5. Подовжувач HDMI (приставка може працювати без нього. 6. Шнур живлення USB для приставки, довжина 1 метр. 7. Інструкція.











