Ігрова консоль A3. Портативна. Підключення до ТВ. Перегляд фільмів. PSP. Музика. + 2 геймпади + цукерки-льодяники
Ігрова консоль А3 подарує Вам незабутню насолоду від ігор. Головна особливість цієї консолі - можливість підключити її до телевізора по HDMI. Крім цього, є 2 бездротові геймпади в подарунок. Геймпади підключаються до консолі. Можна грати прямо на консолі або підключити консоль до телевізора щоб грати на великому екрані. Геймпади працюють на відстані до 10 метрів. Можна грати з другом, і з дітьми. Ця ігрова консоль подарує вам цікаве проведення вечорів. Геймпади універсальні, можуть працювати не тільки з консоллю, але ще й з ПК. Грайте з друзями на ПК, використовуючи геймпади від цієї приставки.
Застереження: Консоль не можна заряджати з джерела з параметрами струму більше 5V-2A. Допускається струм 5V-2A або менше. Консоль не підтримує швидку зарядку.
Характеристики:
- Дисплей: Діагональ 4.3 дюйма, TFT.
- Вбудована пам'ять: 8 гб + Підтримка карт пам'яті microSD до 64 гб включно (карти пам'яті в комплекті немає). На карту пам'яті можна записувати контент (фільми, музику, ігри, зображення).
- Для зручного запису контенту (фільм, музики, ігор, зображень) консоль можна підключити до комп'ютера тим же кабелем USB, яким заряджається консоль.
- Можливість робити збереження (SAVE/LOAD) в іграх. Тепер Ви зможете пройти ігри до кінця, які не могли пройти у дитинстві.
- За допомогою USB кабелю можна не лише заряджати консоль, а й передавати файли з комп'ютера на пам'ять консолі.
- Ігрові платформи, що підтримуються: PlayStation 1, NES, Mame, FBA, Neogeo, GBA, MD, GB, GBC.
- Приклад ігор із PlayStation 1: FIFA 2002, Need For Speed 2, Quake 2, Tekken 3, Tomb Raider.
- Є 21000 ігор. Ви знайдете всі ігри, які грали раніше. Наприклад, Contra, Танчики, Tekken 3, Double Dragon 2 та багато інших.
- Можна дивитися фільми та слухати музику.
- Є камера. Можна робити фото з роздільною здатністю 1600х1200. Відео не можна знімати.
- У подарунок 2 бездротові геймпади. Працюють на відстані до 10 метрів. Можна грати з другом. Кожен із геймпадів працює від двох батарейок типу ААА. Виробник не постачає батарейки в комплекті.
- Функція диктофону.
- Підключення до телевізора через HDMI (але Ви можете використовувати перехідники для підключення старих телевізорів. Перехідника в комплекті немає).
- Є вбудований динамік.
- Є дротові навушники у комплекті. Підключаються до консолі через порт 3.5 мм.
- Вбудований словник.
- Ширина консолі: 171 мм.
- Висота консолі: 79 мм.
- Товщина консолі: 17 мм.
- Вага консолі: 160 г
- Підтримується 30 мов інтерфейсу (у тому числі англійська та російська).
Комплектація консолі:
- Консоль.
- Зарядний шнур USB – miniUSB довжиною 70 см.
- Дротові навушники 3.5 мм довжиною 90 см.
- Шнур HDMI - miniHDMI довжиною 70 см. для підключення консолі до телевізора.
- Два бездротові геймпада у подарунок.
- Приймач для підключення бездротових геймпадів.
- Інструкція англійською мовою.





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | PlayStation |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Жорсткий диск | Так |
| Об'єм накопичувача | 8 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Живлення | Li-Ion |
| Особливості | Відтворення відео |
| В комплект входить | Інструкція, HDMI-кабель, Гарнітура, USB-кабель, Джойстики, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 79 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Вага | 160 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 GB |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Комплектація консолі: 1. Консоль. 2. Зарядний шнур USB – miniUSB довжиною 70 см. 3. Дротові навушники 3.5мм довжиною 90 см. 4. Шнур HDMI – miniHDMI довжиною 70 см. для підключення консолі до телевізора або монітора. 5. Два бездротові геймпади. 6. Приймач для підключення бездротових геймпадів. 7. Інструкція англійською мовою.
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ігрова консоль A3. Портативна. Підключення до ТВ. Перегляд фільмів. PSP. Музика. + 2 геймпади + цукерки-льодяники»













