Наш відеоогляд
Презентація від виробника
Машинка на радіоуправлінні Shuttle Wild Road 20 км/год - іграшка, від якої дитина буде в захваті. Швидка маневрена машинка, зручний пульт управління подарує цікаве проведення часу не тільки Вашій дитині але і Вам. Машинка має задній привід коліс. Пульт керування працює від двох батарейок типу АА (батарейки в комплект не входять). Швидкість машини сягає 20 км/год. Машинка призначена для їзди як на вулиці, так і вдома. Машинка має амортизатори з конструкцією, як у справжнього автомобіля, що дозволяє їздити на різних типах покриттів. Спереду є бампер, що виконує функцію захисту від ударів. Шини мають протектор, як у справжніх автомобілів. Машинка може їхати як вперед так і назад, може повертати ліворуч та праворуч. Може їздити будь-якою поверхнею: лінолеум, ламінат, цемент, асфальт, земля, трава і т.д. Діаметр коліс – 6 см. Є можливість точного налаштування положення передніх коліс (щось на кшталт розвал-сходження). Спереду на даху машинки є 3 лампочки-фари які світяться.
Характеристики:
- Час роботи: ~20 хвилин, залежить від стилю керування.
- Матеріал корпусу: метал та пластик.
- Максимальна швидкість: 20 км/год.
- Привід коліс: задній.
- Три лампочки-фари, що світяться, на даху машинки.
- Машинка працює від акумулятора 500 mAh, 3.7V (акумулятор є в комплекті).
- Пульт керування 2.4 GHz працює від двох батарейок типу АА (батарейки в комплект не входять).
- Дальність роботи пульта керування: до 50 метрів.
- Амортизатори, як у справжнього автомобіля.
- Знімні гумові шини з рельєфом.
- Діаметр коліс – 6 см.
- Може їздити будь-якою поверхнею: лінолеум, ламінат, цемент, асфальт, земля, трава і т.д.
- Є можливість точного налаштування положення передніх коліс (щось на кшталт розвал-сходження).
- Частота пульта керування: 2.4 GHz.
- Довжина машинки: 23,5 см.
- Ширина машини: 14 см.
- Висота машини: 9,4 см.
- Вага машинки: 290 г.
- Масштаб: 1:16.
Комплектація:
- Машинка.
- Пульт управління, працює від двох батарей АА.
- Акумулятор для машинки Li-ion, 3.7V, тип 14500, 500 mAh.
- Зарядний шнур USB довжиною 10 см для акумулятора.
- Інструкція.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 50 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 94 мм |
| Вага | 290 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 2WD |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 800 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка. 2. Пульт управління, працює від двох батарей АА. 3. Акумулятор для машинки Li-ion, 3.7V, тип 14500, 500 mAh. 4. Зарядний шнур USB довжиною 10 см для акумулятора. 5. Інструкція.












