Машинка на радіокеруванні 6x6 Wheel. Обертаюча вісь. Пускає пар. З фарами

-17%
- Готово до відправки
- Код: 00119
900 ₴
749 ₴
+380 (68) 584-92-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Наш відеоогляд
Презантація від виробника
Машинка на радіокеруванні 6x6 Wheel сподобається будь-якій дитині. Головна особливість даної моделі – наявність третьої пари коліс посередині, які можуть обертатися у будь-який бік. Це дозволяє машинці самостійно перевертатися. Крім цього, машинка має вбудований парогенератор в задній частині (він імітує вихлопні гази, як у справжнього спортивного автомобіля). Машинка має фари спереду, що світяться синім кольором (фари можна вимкнути). Парогенератор світиться під час роботи червоним світлом. Модель виконана у незвичайному футуристичному стилі.
Характеристики:
- Довжина машинки: 21.5 см.
- Ширина машинки: 16.5 см.
- Висота машинки: 6,8 см.
- Діаметр коліс: 51 мм.
- Вага машинки: 480 г.
- Повний привід коліс 6х6.
- Машинка має додаткову пару коліс, що обертається навколо машинки. Машинка може самостійно перевертатися.
- Пускає водяну пару (потрібно залити воду в бак за допомогою пляшечки-піпетки).
- Час роботи від акумулятора: ~20 хв (залежить від стилю їзди).
- Час повного заряджання акумулятора: від 2.5 до 3 годин.
- На колесах розміщені ролики. З їх допомогою машинка може обертатися дома.
- Є режим демонстрації.
- Керування за допомогою пульта дистанційного керування.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). Частота пульт 2.4 GHz.
- У машинці вбудований акумулятор 500mAh, 3.7V, тип 14500, Li-ion.
- У комплекті є зарядний шнур USB для акумулятора довжиною 15 см.
- Пульт керування працює на відстані до 30 метрів.
- 6x6. Усі 6 коліс обертаються.
- Матеріал виготовлення машинки: ABS-пластик.
- Зпереду фари синього кольору (можна вимкнути).
Комплектація:
- Машинка із вбудованим акумулятором.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки).
- Пляшка-піпетка для затоки води в бак.
- Зарядний USB шнур для акумулятора машинки довжиною 15см.
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція китайською мовою (але управління машинкою абсолютно інтуітивно зрозуміле. Вам не знадобиться інструкція).





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WHEELER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 480 г |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 749 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка із вбудованим акумулятором. 2. Пульт управління, працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). 3. Пляшечка-піпетка для затоки води в бак. 4. Зарядний USB-шнур для акумулятора машинки довжиною 15 см. 5.Викрутка для відкручування/закручування болтів. 6. Інструкція.











