Машинка Динозавр на радіокеруванні. Пускає водяну пару з підсвіткою. Всюдихід

-20%
- Готово до відправки
- Код: 00120
749 ₴
599 ₴
+380 (68) 584-92-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Машинка-динозавр на радіокеруванні - це незвичайна машинка на великих колесах, як у монстр-трака. Особливістю даної моделі є вбудований парогенератор спереду у роті динозавра – він імітує дихання динозавра. Також у роті у динозавра є лампочки які підсвічують розпилення води. Під час роботи розпилювача, відбувається звукова імітація гарчання динозавра. Щоб розпилення води працювало, потрібно залити воду в бак у голові динозавра за допомогою пляшечки-піпетки, яка є в комплекті. Модель виконана в стилі справжнього тиранозавра.
Характеристики:
- Довжина машинки: 21 см.
- Ширина машинки: 15,5 см.
- Висота машинки: 14 см.
- Діаметр коліс: 65 мм.
- Вага машинки: 320 г.
- Пускає водяну пару (потрібно залити воду в бак у голові динозавра за допомогою пляшечки-піпетки).
- Звукова імітація горчання під час роботи розпилювача води.
- Час роботи від акумулятора: ~25 хвилин (залежить від стилю їзди).
- Час повного заряджання акумулятора: ~1.5 год.
- Керування за допомогою пульта дистанційного керування.
- Пульт керування працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки).
- У машинці вбудований акумулятор 800mAh, 3.7V, тип 14500, Li-ion.
- У комплекті є зарядний шнур USB для акумулятора довжиною 40 см.
- Пульт керування працює на відстані до 30 метрів.
- Задній привід коліс.
- Матеріал виготовлення: ABS-пластик.
Комплектація:
- Машинка-динозавр.
- Пульт управління, працює від 2-х батарейок типу АА (виробник не поставляє батарейки в комплекті).
- Акумулятор для машинки (Li-ion, 800 mAh, 3.7V, тип 14500).
- Пляшка-піпетка для затоки води в бак.
- Зарядний шнур USB довжиною 40 см для акумулятора.
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція англійською мовою.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 320 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 599 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка. 2. Пульт управління працює від 2-х батарейок типу АА (виробник не поставляє батарейки в комплекті). 3. Акумулятор для машинки (Li-ion, 800 mAh, 3.7V, тип 14500). 4. Пляшечка-піпетка для затоки води в бак. 5. Зарядний шнур USB довжиною 40 см для акумулятора. 6. Викрутка для відкручування/закручування болтів. 7. Інструкція англійською мовою.










