Машинка для дріфту на радіокеруванні в стилі Nissan GT-R - відмінний подарунок для дитини. За замовчуванням, на машинці встановлені колеса із пластику для дріфту. Але в комплекті є додатковий набір гумових коліс для звичайної їзди. Машинка досить швидка, розганяється до 20 км/год. Попереду машинка має фари (їх можна ввімкнути/вимкнути). Також є нижнє синє підсвічування і підсвічування червоним світлом ззаду на спойлері. Машинка повнопривідна, двигун обертає всі 4 колеса. Машинка добре дрифтить на пластикових колесах. У комплекті є 4 конуси, щоб дрифтити між ними. На пульті є кнопка зміни швидкості (може трохи прискорювати/сповільнювати машину). Є можливість точного налаштування положення передніх коліс (щось на кшталт розвал-сходження).
Характеристики:
- Час роботи: ~20 хвилин, залежить від стилю керування.
- Матеріал: Пластик.
- Максимальна швидкість: 20 км/год.
- Привід коліс: повний.
- Машинка працює від акумулятора 500 mAh, 3.7V (акумулятор є в комплекті).
- Пульт керування 2.4 GHz працює від двох батарейок типу АА (батарейки в комплект не входять).
- Дальність роботи пульта управління: до 30 метрів.
- Час повного заряджання акумулятора: ~1.5 год.
- За замовчуванням, на машинці встановлені пластикові колеса для дріфту. Але в комплекті є додатковий набір гумових коліс для звичайної їзди.
- На пульті є кнопка включення фар, підсвічування нижньої частини машинки (синє світло) та задніх ліхтарів (червоне світло).
- На пульті є кнопка зміни швидкості (може трохи прискорювати/сповільнювати машину).
- Діаметр коліс - 32 мм.
- Може їздити будь-якою поверхнею: лінолеум, ламінат, цемент, і т.д.
- Є можливість точного налаштування положення передніх коліс (щось на кшталт розвал-сходження).
- Частота пульта керування: 2.4 GHz.
- Довжина машинки: 21 см.
- Ширина машинки: 10.5 см.
- Висота машинки: 6.7 см.
- Вага машинки: 200 г.
- Масштаб: 1:24.
Комплектація:
- Машинка.
- Пульт управління, працює від двох батарей АА.
- Акумулятор для машинки Li-ion, 3.7V, тип 14500, 500 mAh.
- Зарядний шнур USB довжиною 40 сантиметрів для акумулятора.
- Конуси – 4 шт.
- Додатковий набір гумових шин (4 колеса).
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція англійською мовою.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 67 мм |
| Вага | 200 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 786 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка. 2. Пульт управління, працює від двох батарейок АА. 3. Акумулятор для машинки Li-ion, 3.7V, тип 14500, 500 mAh. 4. Зарядний шнур USB довжиною 40 сантиметрів для акумулятора. 5. Конуси – 4 шт. 6. Додатковий набір гумових шин (4 колеса). 7. Викрутка для відкручування/закручування болтів. 8. Інструкція англійською мовою.











