Веб-камера А30. Зображення по USB. Звук по 3.5мм. 640x480. На прищіпці. Поворотний об'єктив
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Веб камера знімає відео роздільною здатністю 640х480 із записом звуку. Драйвера не потрібні. Працює одразу після підключення до комп'ютера. Зображення передається через USB-шнур. Звук із мікрофона передається через 3.5мм-шнур.
Характеристики:
- Тип камери: Веб камера.
- Максимальна роздільна здатність: 640х480 (VGA).
- Мікрофон: Є, вбудований (звук передається через 3.5мм-шнур)
- Режим фокусування: Автоматичне.
- Довжина кабелю: 1.3 м.
- Модель мікрочіпа: А30.
- Кріплення: Прищіпка (кріпиться на монітор, ноутбук, інші місця).
- Сумісні операційні системи: Windows 7/8/10/11, Mac OS X.
- Вага веб-камери (без упаковки): 65 г.
- Тип кабелю для підключення до комп'ютера: USB 2.0 (сумісний із портом USB 3.0).
- Драйвер: Не потрібний.
- Стабілізація зображення: Немає.
- Місцезнаходження виробника: м. Гуанчжоу, Китай.
Онлайн тест веб камери:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 0.3 Мп |
| Роздільна здатність | 640x480 |
| Інтерфейси | USB 2.0, jack 3.5 мм |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Особливості | Можливість повороту на 360° |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 65 г |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Веб-камера зі шнуром (USB+3.5мм). 2. Інструкція.











