Веб-камера А09. 640x480. На прищіпці. Поворотний об'єктив по вертикалі. Роз'єм для штатива
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Веб камера знімає відео роздільною здатністю 640х480 із записом звуку. Драйвера не потрібні. Працює одразу після підключення до комп'ютера. Об'єктив камери можна повертати по вертикалі. Знизу прищіпки є роз'єм для кріплення на штатив.
Характеристики:
- Тип камери: Веб камера.
- Максимальна роздільна здатність: 640х480 (VGA).
- Мікрофон: Є, вбудований.
- Режим фокусування: Автоматична.
- Довжина кабелю: 1.3 м.
- Модель мікрочіпа: V7 0307.
- Кріплення: Прищіпка (кріпиться на монітор, ноутбука, інші місця).
- Операційні системи, що підтримуються: Windows 7/8/10/11, Mac OS X.
- Вага веб камери (без упаковки): 65 г.
- Тип кабелю для підключення до комп'ютера: USB 2.0 (сумісний з портом USB 3.0).
- Драйвер: Не потрібно.
- Місцезнаходження виробника: г. Гуанчжоу, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність | 640x480 |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Особливості | Автоматичне фокусування |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Вага | 65 г |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Веб-камера. 2. Інструкція англійською. 3. Коробка.











