Машинка на радіокеруванні Gallop. Космічний дизайн. Пускає пар. Світиться

-10%
- Готово до відправки
- Код: 000126
1 000 ₴
899 ₴
+380 (68) 584-92-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш відеоогляд
Презентація від виробника
Машинка на радіокеруванні Gallop надасть величезне задоволення від гри дитині і навіть дорослим. Особливістю даної моделі є вбудований парогенератор у задній частині машинки (він імітує вихлопні гази, як у справжнього спортивного автомобіля). Також машинка має звуковий супровід та імітацію звуків реального двигуна (звук можна вимкнути). Машинка світиться, може рухатись боком. Також має можливість обертатися на місці. Модель виконана у космічному стилі.
Характеристики:
- Довжина машини: 27 см.
- Ширина машини: 18.5 см.
- Висота машини: 9 см.
- Діаметр коліс: 67 мм.
- Вага машинки: 580 г.
- Пускає водяну пару (потрібно залити воду в бак за допомогою пляшечки-піпетки).
- Час роботи від акумулятора: ~40 хв (залежить від стилю їзди).
- Час повного заряджання акумулятора: ~45 хвилин.
- На колесах розміщені ролики. Завдяки цьому машинка може їхати вперед, назад, боком ліворуч, боком праворуч і навіть обертатися на місці.
- Музичний супровід. Його можна увімкнути/вимкнути.
- Є режим демонстрації.
- Керування за допомогою пульта дистанційного керування.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). Частота пульт 2.4 GHz.
- У машинці вбудований акумулятор 1200mAh, 3.7V, тип 18650, Li-ion.
- У комплекті є зарядний шнур USB для акумулятора довжиною 45 см.
- Пульт керування працює на відстані до 50 метрів.
- Повний привод коліс 4х4.
- Матеріал виготовлення: ABS-пластик.
Комплектація:
- Машинка із вбудованим акумулятором.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки).
- Пляшка-піпетка для затоки води в бак.
- Зарядний шнур USB для акумулятора машинки довжиною 45 см.
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 50 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 580 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 899 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка із вбудованим акумулятором. 2. Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). 3. Пляшка-піпетка для затоки води в бак. 4. Зарядний шнур USB для акумулятора машинки довжиною 45 см. 5. Викрутка для відкручування/закручування болтів. 6. Інструкція.











