Машинка перевертень на радіокеруванні Amphibious Stunt Car. Плаває у воді. Світиться. Прозорі колеса
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні Amphibious Stunt Car надасть величезне задоволення від гри дитині та навіть дорослому. Особливістю цієї моделі є можливість плавати по воді. Машинка світиться (світло можна вимкнути). Також машинка має можливість обертатися на місці.
Важливо! Щільно закривайте кришку акумуляторного відсіку болтами перед зануренням у воду. Це необхідно для того, щоб вода не потрапила всередину машинки. Після плавання потрібно відкрити клапан в задній частині машинки і злити воду. Потім закрити клапан. Занурювати машинку у воду можна лише із закритим клапаном.
Характеристики:
- Довжина машинки: 15 см.
- Ширина машинки: 14 см.
- Висота машинки: 7.4 см.
- Діаметр коліс: 70 мм.
- Вага машинки: 340 г.
- Час роботи від акумулятора: ~25 хвилин (залежить від стилю їзди).
- Час повного заряджання акумулятора: від 2.5 до 3 годин.
- На колесах розміщені лопаті. Завдяки цьому машинка може пересуватися у воді.
- Є режим демонстрації.
- Керування за допомогою пульта дистанційного керування.
- Пульт управління працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). Частота пульт 2.4 GHz.
- У машинці вбудований акумулятор 500mAh, 3.7V, тип 14500, Li-ion.
- У комплекті є зарядний шнур USB для акумулятора довжиною 40 см.
- Пульт керування працює на відстані до 30 метрів.
- Повний привід коліс.
- Матеріал виготовлення машинки: ABS-пластик
Комплектація:
- Машинка.
- Акумулятор для машинки на 500mAh.
- Пульт управління, працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки).
- Зарядний шнур USB для акумулятора машинки довжиною 40 см.
- Викрутка для відкручування/закручування болтів.
- Інструкція.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 4 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Так |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 340 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 579 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Машинка. 2. Акумулятор для машинки. 3. Пульт управління, працює від двох батарейок типу АА (батарейки не поставляються виробником машинки). 4. Зарядний USB-шнур для акумулятора машинки довжиною 40 см. 5.Викрутка для відкручування/закручування болтів. 6. Інструкція.










