Термокружка 500мл для автомобіля з нагріванням до 100°C від прикурювача 12В/24В. Із сенсорними кнопками. Термочашка

-20%
- Готово до відправки
- Код: 000141
963 ₴
770 ₴
+380 (68) 584-92-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Дана термокружка працює від прикурювачів як 12В так і 24В, може нагрівати воду або іншу рідину аж до 100°C. Управління відбувається за допомогою сенсорних кнопок. Є екран, який показує цільову температуру і температуру в даний момент часу. Є 4 режими роботи. Є 2 режими швидкості нагрівання: швидке та повільне нагрівання. Об'єм термочашки - 500 мл. Довжина шнура до прикурювача - 70 см. Час кип'ятіння води до 100°C до 30 хвилин.
Щоб змінити режими "Швидке нагрівання/повільне нагрівання", потрібно затиснути кнопку зі значком шестерні.
4 режими роботи:
- Кип'ятіння води - нагрівання до 100°C без можливості регулювати температуру.
- Підтримка постійної температури - нагрівання до заданої температури від 45 до 90°C з подальшою підтримкою цієї температури.
- Заварювання чаю – нагрівання до заданої температури від 60°C до 90°C.
- Підігрів молока - нагрівання до заданої температури від 40°C до 60°C.
Позначення світлового індикатора:
- Синій колір - термочашка в режимі очікування.
- Червоний колір - відбувається нагрівання.
- Зелений колір – нагрівання завершено.
Позначення сенсорних кнопок управління:
- Кнопка з шестернею: Короткий натиск - зміна режиму. Довге натискання - зміна швидкості нагрівання (швидке нагрівання/повільне нагрівання).
- Кнопка зі стрілками: зміна цільової потрібної температури. 1 крок = 5°C.
- Кнопка вкл./викл.: Почати/зупинити нагрівання.
Характеристики:
- Є шнур живлення в прикурювач 12В/24В довжиною 70 см.
- Дисплей відображає потрібну цільову температуру і температуру в даний момент.
- 4 режими роботи: "кип'ятіння води", "підтримка постійної температури", "заварювання чаю", "підігрів молока".
- 2 швидкості нагрівання: швидка та повільна.
- Є знімний фільтр під кришкою.
- Відображення температури у реальному часі.
- Може постійно підтримувати задану температуру в режимі підтримки постійної температури.
- Висота термокружки: 243 мм.
- Діаметр термокружки: 80 мм.
- Вага: 360 г.
- Діапазон робочої напруги прикурювача: від 6.5В до 30В, до 15А (є запобіжник у штекері прикурювача).
- Номінальна потужність: 100W.
- Час кип'ятіння води до 100°C - до 30 хвилин.
- М'яка прокладка знизу термокружки, щоб не дряпати поверхню.
- Термокружка має захист від перегріву, сильного тиску та надмірної сили струму за допомогою запобіжника.
Комплектація:
- Термокружка.
- Шнур живлення в прикурювач 12В/24В довжиною 70 см.
- Інструкція англійською.





| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 500 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина з урахуванням ручки | 80 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 360 г |
| Ширина горловини | 14 мм |
| Верхній діаметр | 178 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 770 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Термокружка. 2. Шнур живлення в прикурювач 12В/24В довжиною 70 см. 3. Інструкція англійською.










