Багатофункціональний портативний FM радіоприймач / Bluetooth-колонка з акумулятором, сонячна панель. MP3-плеєр USB / microSD

- Готово до відправки
- Код: 000142
329 ₴
328 ₴
+380 (68) 584-92-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Портативний FM-радіоприймач BDL-103 - чудовий музичний пристрій, за допомогою якого Ви можете слухати радіо FM, програвати треки зі свого смартфона/планшета і навіть комп'ютера. А також програвати треки mp3 прямо з флешки USB та з карти пам'яті microSD. Має гарну якість звуку та високу гучність. Після підключення флешки або карти пам'яті програвач автоматично переключиться в режим читання файлів із накопичувача. Є ремінець, за допомогою якого зручно переносити приймач. Є ліхтарик з торцевої частини пристрою (ліхтарик має 4 різних режими).
Кнопки керування:
- Кнопка "MODE": Короткий натиск - зміна режиму (FM-радіо/Bluetooth-колонка/microSD/USB). Довге натискання - увімкнення ліхтарика.
- Кнопка "+": Короткий натиск - наступний трек/радіостанція. Довге натискання – збільшити гучність.
- Кнопка "-": Короткий натиск - попередній трек/радіостанція. Довге натискання – зменшити гучність.
- Кнопка Play/Pause: Пауза/Продовжити. У режимі FM-радіо автоматичне сканування радіостанцій.
Характеристики:
- Час роботи від акумулятора: 3-4 години.
- Висота антени у розкладеному стані: 16 см.
- Має 2 сонячні панелі (на задній частині та зверху).
- Динамік: Один, із діафрагмою 52 мм.
- Версія Bluetooth: 5.3 (може працювати з будь-якою версією Bluetooth).
- Працює зі смартфонами Android, Apple і навіть із комп'ютерами на Windows.
- Ємність вбудованого акумулятора: 800 mAh.
- Зарядний порт microUSB.
- Ширина: 174 мм.
- Товщина: 50 мм.
- Висота: 84 мм.
- Вага: 298 г.
- Є ремінець для зручного перенесення.
- Вихідна потужність: 5W.
- Співвідношення сигнал/шум: ≥ 95 dB.
- Номінальна напруга: 5V.
- Є ліхтарик. Має 4 режими.
- Матеріал виготовлення: ABS-пластик.
Комплектація:
- Радіоприймач.
- Зарядний шнур USB – microUSB довжиною 45 см.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Особливості | Картрідер, Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Висота | 84 мм |
| Вага | 298 г |
- Ціна: 328 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Радіоприймач. 2. Зарядний шнур USB – microUSB довжиною 45 см.










