Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрудна боді-камера L11 знімає відео з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів (FullHD). Час роботи від акумулятора: від 3 до 7 годин, в залежності від використання. Записує відео у форматі AVI на карту пам'яті microSD ємністю до 128 ГБ. Боді-камера має яскравий дисплей діагоналлю 1.54 дюйм, 240 х 240 пікселів. Крім відео, камера також записує звук. Існує окрема функція диктофона без запису відео. Відео записуються циклічно тривалістю 3, 5 або 10 хвилин (але цю функцію можна вимкнути). У комплекті є шнур Type-C - USB для заряджання та підключення до ПК. У боді-камери є кріплення на одяг/сумку, є отвір для штатива, а також магніт для кріплення на пояс або інші металеві предмети.
Характеристики:
- Роздільна здатність відео: 1920х1080.FullHD, 30 кадрів/сек.
- Формат відео: AVI.
- Роздільна здатність фото: 2560 х 1440.
- Формат фото: JPG.
- Є запис звуку.
- Час роботи від акумулятора: від 3 до 7 годин, в залежності від використання.
- Матеріал виготовлення: ABS-пластик.
- Підтримка карт пам'яті microSD: до 128 ГБ включно.
- Дисплей: 1.54 дюйми. 240 х 240 пікселів.
- Кут огляду: 150°.
- Є циклічний запис: 3 хв, 5 хв. Можна вимкнути.
- Вага: 70 г.
- Висота: 96 мм.
- Ширина: 42 мм.
- Товщина: 15 мм.
- Ємність акумулятора: 1000 mAh.
- Є нічний режим.
- Є функція диктофона без запису відео.
- Об'єктив камери можна повертати на 180°.
- Шнур Type-C - USB довжиною 40 см. для заряджання та підключення до ПК.
- Є кріплення на одяг/сумку. На кріпленні є магніт для кріплення на пояс чи інші металеві предмети.
- Є кріплення для штативу.
- Мови інтерфейсу: англійська, китайська, французька, німецька, російська, португальська, польська, нідерландська, чеська, турецька, іспанська, італійська, індійська.
Комплектація:
- Боді камера.
- Шнур Type-C - USB довжиною 40 см. для заряджання та підключення до ПК.
- Інструкція англійською.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Нагрудні відеореєстратори |
| Підтримувані носії | Flash |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | Full HD |
| Фокусна відстань min | 8 мм |
| Особливості | Кріплення в комплекті |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Вхід/Вихід | USB Type-C |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 1.54 " |
| Сенсорний екран | Ні |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 96 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 630 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Боді-камера. 2. Шнур Type-C - USB довжиною 40 см. для заряджання та підключення до ПК. 3. Інструкція англійською.











