Відеореєстратор-дзеркало з задньою камерою BlackBox DVR. 1280x720. Дисплей 4.5'' + карта пам'яті 32 ГБ в подарунок
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це дзеркало-відеореєстратор має 2 камери (передню та задню, яка кріпиться на багажник біля номерного знака). Передня камера має роздільну здатність 1280х720, 25 кадрів за секунду. Задня камера – 640х480, 25 кадрів в секунду. Формат запису: AVI. Кут огляду передньої камери: 120°. Керувати відеореєстратором можна за допомогою кнопок знизу дзеркала. У правій частині дзеркала є яскравий екран розміром 4.5 дюйма. Дзеркало кріпиться на штатне дзеркало автомобіля на міцні резинки. Відеореєстратор сидить щільно, не бовтається. Відеореєстратор записує відео на картку пам'яті ємністю до 32 ГБ (у комплекті виробник не поставляє картку пам'яті).
Характеристики:
- Роздільна здатність відео передньої камери: 1280х720.
- Частота кадрів передньої камери: 25 кадрів/сек.
- Роздільна здатність відео задньої камери: 640х480.
- Частота кадрів задньої камери: 25 кадрів/сек.
- Формат запису: AVI.
- Кут огляду передньої камери: 120°.
- Дисплей розміром 4.5 дюйми. Не є сенсорним. Керування за допомогою кнопок у нижній частині дзеркала.
- Кріпиться на штатне дзеркало на двох надійних резинках, які зачіплюються за гачки відеореєстратора.
- Запис ведеться на карту пам'яті microSD об'ємом до 32 ГБ (у комплекті виробник не постачає картку пам'яті).
- Об'єктив можна повертати, щоб він дивився на дорогу.
- Запис звуку: Є.
- Циклічний запис: Є. 1, 3 або 5 хвилин (можна вимкнути циклічний запис).
- Заряджання від прикурювача. У дзеркала зверху є порт miniUSB, до якого підключається шнур.
- Довжина зарядного шнура: 3.2 м.
- Довжина шнура задньої камери: 5.5 м.
- Ширина дзеркала: 298 мм.
- Висота дзеркала: 73 мм.
- Товщина дзеркала 10 мм.
- Датчик руху: Є.
- G-сенсор: Є.
Режими відображення камер на дисплеї:
- Передня камера на весь дисплей та задня камера у верхньому правому кутку.
- Передня камера у лівій половині дисплея та задня камера у правій половині дисплея.
- Передня камера на весь екран. Задня камера прихована.
- Задня камера на весь екран. Передня камера прихована.
Комплектація:
- Відеореєстратор-дзеркало.
- Два кріплення.
- Камера заднього виду із кабелем довжиною 5.5 м.
- Зарядний шнур до прикурювача довжиною 3.2 м.
- Інструкція англійською.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Максимальна частота кадрів відео | 25 кадрів/с |
| Формат стиснення | AVI |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 120 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 2 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4.5 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Комплектація: 1. Відеореєстратор-дзеркало. 2. Кріплення. 3. Камера заднього виду із кабелем довжиною 5.5 м. 4. Зарядний шнур до прикурювача завдовжки 3.2 м. 5. Інструкція.











