



Тип миші: оптична світлодіодна.
Дизайн: підходить для правої та лівої руки.
Миша призначена для ПК, ноутбуків, планшетів, телевізорів, Android-приставок та іншої техніки.
Ідеально підходить як для комп’ютера, так і для ТВ-приставок.
На нижній частині розташована кнопка увімкнення/вимкнення.
Радіус дії: до 10 м.
Робоча частота бездротового зв’язку: 2402–2480 МГц.
Роздільна здатність (DPI): 800–1600 dpi.
Перемикається кнопкою.
Регульований DPI: 800 / 1200 / 1600.
Розміри: 11 х 6,8 х 3,4 см.
Працює на будь-якій поверхні без килимка.
Зручно лежить у руці навіть при тривалому використанні.
Покращена система керування енергоспоживанням.
Регулювання швидкості руху курсора.
Кнопки:
-
3 верхні кнопки: ліва, права, середня (колесо прокрутки)
-
2 бічні кнопки
Тип підключення: бездротова радіо USB-миша 2.4 ГГц
Живлення: 2 х AAA батарейки. Батарейки в комплект не входять
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 135 ₴









