Відеореєстратор на 3 камери і з Wi-Fi - Vehicle BlackBOX (спереду + позаду + салон) з нічною зйомкою FullHD
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Автомобільний відеореєстратор якості FullHD із 3-ма (трьома) камерами з нічним режимом. Є нічна зйомка. Є Wi-Fi.
Ви можете бачити зображення з усіх камер реєстратора в реальному часі, а також переглядати збережені відео на карті пам'яті, підключившись до відеореєстратора по Wi-Fi. Відеореєстратор працює у режимі точки доступу Wi-Fi.
Характеристики
- Роздільна здатність відео: FullHD (1920х1080), 30 кадрів в сек.
- Водонепроникність задньої камери: Так
- Нічна зйомка: Так
- Датчик руху: Так
- Датчик удару: Так
- G-сенсор: Так
- Діафрагма: F2.0
- Типи карт пам'яті з якими працює реєстратор: microSD та TF
- Максимальний об'єм картки пам'яті: 32 гб
- Запис звуку: Так
- Wi-Fi: Так
- Розмір екрана: 2,0 дюйма
- Кут огляду об’єктива: 140°
- Діафрагма основного об’єктива: F2.0
- Формат відео: AVI
- Формат фото: JPEG
- Частота: 50–60 Гц
- Робоча температура: від −20 °C до +70 °C
- Функціональні можливості:
- Підключення до смартфона
- Запис відео спереду, позаду і в слоні
- Відтворення записів
- Циклічний запис
- Запис при вимкненому екрані
- Водяний знак з датою на відео
- Підтримка мов інтерфейсу: англійська, спрощена китайська, традиційна китайська, французька, німецька, тайська, японська, іспанська, португальська, російська та інші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість камер | 3 |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Формат стиснення | MJPEG, AVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | H. 323 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 3 |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |
- Ціна: 1 000 ₴











